O czym świadczą silne bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym?

Od ponad miesiąca mam silne bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym nadmieniam ze jest zawodowym kierowcą. Wynik rtg to lordoza lędźwiowa zachowana oraz niewielki odczyn wytwórczy krawędzi trzonów kręgosłupa. POZ przepisał mi Olfen 75 w zastrzykach ale to nic nie pomaga. Gdzie udać się o dalsza pomoc .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza ortopedy Ew reumatologa w celu rozszerzenia diagnostyki