Wynik badania RTG kręgosłupa u osoby po 60. roku życia

bardzo prosze o wytłumaczenie wyników badań RTG kręgosłupa u osoby po 60stce. (kobieta) Lordoza kręgosłupa L-S zachowana.Wysokość trzonów prawidłowa. Przewężenie przestrzeni międzykręgowej L5-S1 z wzmozeniem sklerotyzacj blaszek granicznych. Zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze,dyskopatyczne. Owalny cień w rzucie kości krzyżowej

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki, proszę koniecznie udac sie do lekarza ortopedy.