Silne bóle kręgosłupa w okolicy lędźwiowej oraz wynik RTG
Mam 31 lat. Przez ostatnie trzy tygodnie męczą mnie okropne bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Zdjęcie RTG zobrazowało spłycenie lordozy lędźwiowej, zwężenie przestrzeni międzykręgowej na poziomie L4-L5, zmiany zwyrodniowo wytwórcze kręgosłupa lędźwiowego pod postacią osteofitów trzonów kręgowych. Co mam dalej robić? Dodam że nie jestem osobą otyłą. Przyjełam 22 zastrzyki a ból ciagle dokucza.

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy są spowodowane zaburzeniami w obrębie kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.