Częste infekcje u dziecka

Witam, mój synek od pierwszych dni życia ciągle choruje. Zaczeliśmy od gronkowca, zap uszu dlugiej zoltaczki. Potem ciagle gorne drogi, krtań, escherichia w moczu, z 4 x uszy, raz ostre oskrzela. Dziś ma 2 lata, diagnozowalismy sie na oddziale pod katem immunogolicznym, morfologia z rozmazem ok, mocz ok, za to IgE 680!IgA,IgM, IgG w normie. Pobrali panel pok i wziewny wyniki na 0. Co to moze wskazywać? kazali czekac na reszte badan(dopełniacz, kompleksy immuno, fagzytoza). Co ja mam z tym robić?

Witam serdecznie. Konieczne jest wykonanie wspomnianych badań. Sam wynik IgE czyli specyficznych przeciwciał o niczym nie świadczy.