Częste krwawienia z nosa u 17-latka

Witam Mój syn ma 17 lat i ma często krwawienie z nosa nawet do 40 minut, byłem z nim u lekarza rodzinnego i zrobiliśmy wyniki i wszystko jest ok. Lekarz rodzinny powiedział ze to jest normalne ale mnie to trochę niepokoji. Proszę coś poradzić może jakieś leki trzeba podać i czy to jest normalne

Konieczne badanie laryngologicznie.

Czy tylko są krwawienia z nosa czy jeszcze innych miejsc ciała ? czy po zranieniu krwawi długo czy krótko.

Jeśli czas krawienia jest wydłużony warto by udać się do Poradni Hematologicznej, ponieważ w podstawowych badaniach nie widać szczegółowych zaburzeń układu krzepnięcia.