Częste krwotoki z nosa i stosowanie Cyclonaminy

Często leci mi krew z nosa.Raz miałam taki silny krwotok,że musiałam jechać do szpitala,bo nie mogłam zatamować.Obecnie biorę CYCLONAMINE 250mg, ale nawet lekko wycierając nos krew pokazuje się.Co może być przyczyną?Nadmieniam,że płytki krwi w badaniach mam na poziomie 105-119.Czy to jest powodem tego krwawienia? Pozdrawiam Barbara

Powinna Pani zgłosić się do laryngologa na dokładne badanie, być może w nosie jest nieprawidłowe naczynie, które trzeba będzie zaopatrzyć aby skończyły się krwawienia.