Częste oddawanie stolca przez 25-letnią osobę

Witam. Problem mój polega na tym, ze często muszę korzystać z toalety oddając stolec. Prawie po każdym posiłku, po wypiciu kawy. Czuje przy tym natychmiastowe "napelnienie" w miejscu gdzie znajdują się jelita. Zdarza się ze wyprozniam się 3-4 razy dziennie. Jest to bardzo uporczliwe. Mam 25 lat, aktywność umiarkowana. Proszę o odpowiedź.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego, który po zbadaniu i zebraniu wywiadu oceni wskazania do dalszej diagnostyki, w tym badań obrazowych. Pozdrawiam