Częste parcia na stolec u 24-latka

am wieczne parcie na stolec, często ściga mnie kilka razy do toalety, a i tak czuję, że nie mam już czym. miewam przy tym cuchnące gazy. Jeżeli chodzi o stolec to najczęściej jest bobkowaty, a gdy nie mam już czym, a parcie nie ustępuje, wtedy wydalam coś dziwnego http://oi58.tinypic.com/2lnycya.jpg bralem czopki na hemoroidy, colon c, stosowalem diete marchewkowa. mialem kolonoskopie, kal 3 probki na krew i lamblie - nic nie wykazaly, morfologia i mocz tez nie. prosze o pomoc, nie da sie zyc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.