Częste przeziębienia i anginy

Bardzo często choruje od przeziębień do angin, średnio co 2 miesiące jestem chora na tyle, że potrzebuje zwolnienia lekarskiego. Do tego mam problem z kolanami (chondromolacja 2 stopnia), niezdiagnozowane bóle żuchwy (czasami coś przeskakuje) i kostek w nogach. Często bolą mnie ręce i mam nieustający ból głowy (tężyczka zdiagnozowana, regulowana dietą). Wyniki krwi mam dobre, nie mam HIV, mr, tk też jest prawidłowe. Rozumiem, że taki mój urok.Co mogłabym zrobić, żeby poprawić swój stan zdrowia?

Lek. Katarzyna Szymczak

Regularna aktywność fizyczna, zdrowa dieta, unikanie używek, stresów, suplementacja witamin z gr B.
Pozdrawiam