Częste przeziębienia i duża ciepłota ciała

Dzien dobry od dluzszego czasu tj od ponad trzech lat bardzo czesto przeziebiam sie a zaczyna sie od kichniecia i zaraz potem jest jakby lekki katar i czuje jakby zimno na plecach i zaraz potem odczuwam bardzo duza cieplote ciala i ta cieplota utrzymuje sie bardzo dlugo do poki nie wezme paracetamolu,rece mam bardzo nienaturalnie mocno cieple i najlepiej jakbym je wlozyl do wody tak samo jest z czolem nie jestem alergikiem lecze sie na nadcisnienie czy jest dobry lek bez recepty na odpornos

Nie ma "leków na odporność", co więcej większość leków dostępnych bez recepty stosowanych w infekcjach nie tyle leczy sama infekcje co zwiększa po prostu komfort jej przechodzenia. Natomiast częste infekcje mogą być spowodowane np przewlekłym zapaleniem zatok, i jako takie może zostać skutecznie wyleczone co ogranicza zachowanie. Proponuje udać się z tym problemem do lekarz POZ który będzie mógł poprowadzić dalsza diagnostykę.