Częste wypróżnianie u dziecka

Poproszę o pomoc co robić!! Czy mam jechać do szpitala prosić kogoś o pomoc, czy jest to normalne i mam się tym nie przejmować? Córka nie ma żadnych objawów chorobowych, regularnie sprawdzam temperaturę, która jest w normie. Oprócz wczesnego oddawania kału, który dzisiaj był już oddawany 14 razy, zauważyliśmy, że od 1,5 tygodnia temu od ostatniego ważenia jej waga stanęła w miejscu. Bardzo proszę o pilną wiadomość!!!

Renata GrzechociĹska

14 razy to zdecydowanie za często, proszę udać się do pediatry.