Ból i pieczenie podczas oddawania kału

Moja córka(17lat) powiedziała mi wczoraj że od 4 lat ma problem z oddawaniem kału jak to robi to ją bardzo boli i piecze a w kale jest jasno czerwona krew ale to nie jest za kazdym razem .Co może być przyczyną czy to hemoroidy? Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

opis wskazuje na hemoroidy. proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry