Obfite krwawienie z odbytu podczas oddawania stolca

Witam. Mam 31l od jakiś 2 tyg borykam sie z obfitym krwawieniem z odbytu podczas oddawania stolca. Krew jest jasno czerwona i pryska podczas wypróżniania, znajduje się również w samym kale. W przerwach przy wypróżnianiu po przetarciu mokra chusteczka również da się zaobserwować krew. Naczytałem się trochę o przyczynach i boje sie że to może być nowotwór ;-(

Aleksander Ropielewski

Przede wszystkim proszę się nie bać na zapas i skontaktować z lekarzem. Najpewniej są to hemoroidy, które łatwo i skutecznie można wyleczyć. Zdecydowanie konieczna wizyta lekarska.