Wypadanie odbytu podczas oddawania stolca

Witam Czy to normalne, że podczas wypróżniania śluzówka odbytu lekko wystaje (nie wypada)? Śluzówka pojawia się przy przeniu. Ponadto od jakiegoś czasu zaobserwowałem, że mój kał ma bardzo rzadką konsystencję, wyjątkowo nieprzyjemny zapach i coraz częściej zdarzają mi się gazy. Czy to mogą być hemoroidy? Nie odczuwam ani krwawienia, ani pieczenia w okolicach odbytu. Bardzo proszę o opinię w tej sprawie.

Piotr Pilarski

Możliwe, że to co Pan opisuje to hemoroidy. Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.