Problemy z wypróżnianiem u 4-miesięcznego niemowlęcia

Mam straszny problem. Mam 4 miesięczną córkę, którą karmię tylko piersią. Od dwóch tygodni ma rozwolnienie. Załatwia się bardzo często, i siusiu, i kupka, a kał jest raz zielony, raz żółty z takim żelowatym nalotem. Mieszkamy w Norwegii, kraju niedouczonych lekarzy, którzy nawet chcą jej nadwodnić bo uważają to za niepotrzebne. Poproszę o pomoc co robić!! Czy mam jechać do szpitala prosić kogoś o pomoc, czy jest to normalne i mam się tym nieprzejmować? Córka nie ma żadnych objawów chorobowych...

Aleksander Ropielewski

Objawy nie budzą powodu do niepokoju, jednak bez możliwości przeprowadzenia badania i oceny stolców nie jestem w stanie stwierdzić tego jednoznacznie.