Częste zapalenie górnych dróg oddechowych i oskrzeli

Witam Częste zapalenie górnych dró oddechowych,oskrzeli, dusznosci doprowadzajace do wymiotów czasami gorączka. Od dwuch lat 4-ro letnia córka ma podawane pulmicort a teraz nebudd,efekt malo skuteczny ,wykluczono alergie na pokarmy i zwierzeta. nie mozemy dokonczyc testów wziewnych poniewaz caly czas jest na lekach. miała chlamydie wyleczona zostala. jak sklonic lekarza zeby zrobil badania na odpornosc i astme.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pulmonologa dziecięcego lub alergologa. Po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.