Częste zapalenie dróg oddechowych i testy alergologiczne

witam , mój chłopczyk ma 4 latka , od roku miał bardzo często zapalenie drog oddechowych , wkoncu skierowano nas do alergologa , testy z reki nic niewskazaly , leki jakie miał przypisane to AERIUS SYROP, SINGULAIR 4 I PULMICORT PLUS BERODUAL I SOL FIZ. , OCZYWISCIE KASZEL PRZESZEDL I FLEGMA TEZ ,niestety po przerwie w pulmcorcie po 2 miesiącach znowu zaczal się kaszel i katar zielony wraz z odrywajaca zielona flegma , leki znowu musza być brane przez kolejny miesiąc, co mogę jeszcze zrobić

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować zaleconą terapię. W przypadku braku poprawy konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.