Ciągłe zapalenia oskrzeli u 4-latki

Od pół roku borykam się u córki (4 lata) z ciągłymi zap. oskrzeli. Zawsze dostawała berodual i pulmicort(czasem antybiotyk osłonowo) i pomagało. Tym razem od dwoch tyg są świsty bez obturacji na osrzelach i leki wyzej wymienione nie pomagają. Jest wesoła, ma apetyt, kaszel mokry sporadyczny. Czy konieczne jest podanie antybiotyku?Chcę go unikać jak ognia.Córcia ma 4 lata i podejrzenie alergii( na pewno ma alergie na mleko krowie)Co mozna zrobic? Do jakiego specjalisty się jeszcze udac? Mamy dosc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do pulmonologa dziecięcego, po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie. Co do stosowania antybiotyku proszę kierować się zaleceniami lekarza badającego.