Obturacyjne zapalenie oskrzeli u 3-latki

Witam , Mam Córkę prawie 3 lata Od 6-7 miesiąca życia choruje praktycznie co miesiąc max półtorej na opturacyjne zapalenie oskrzeli . Objawia to się następująco - pojawia się katar , następnie w ciągu nie całej doby pojawia się kaszel ( połyka wydzielinę z nosa ) a następnie po 3 do 10 godzin schodzi niżej i pojawiają się duszności i świsty na oskrzelach . Dostaje na stałe : Flixo 2 x 125ml , mote lukas , aerius - jak jest tak było czasem uda się bez antybiotyku wyjść

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety nie znam przyczyny takich nawracających zaburzeń układu oddechowego. Wymaga to specjalistycznych badań, w tym badań alergologicznych i immunologicznych. Zalecam konsultacje u pulmonologa dziecięcego. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z immunologiem klinicznym w celu wykluczenia zaburzeń odporności oraz z pulmunologiem. Wiele wskazuje, że córka jest nieodpowiednio leczona.