Przewlekłe zapalenie oskrzeli u 9-latki

witam mam ogromny problem z 9 letnią córką , odkąd się urodziła choruje na przewlekłe zapalenie oskrzeli tylko latem mam spokój teraz już trzy tygodnie jest chora oczywiście antybiotyk dostała i pomógł na chwile dziś znów wybieram do lekarza bo paskudnie kaszle nie wiem co mam robić przeraża mnie to że tak choruje i jak mam ją leczyć jakie badania zrobić proszę o pomoc!
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Diagnostyka i leczenie przewlekłych zapaleń oskrzeli u dzieci jest dość trudna, wymaga bowiem wykluczenia szeregu przyczyn (anatomicznych, laryngologicznych, alergologicznych i kardiogennych) mogących predysponować do częstych nawrotów choroby. najlepiej jest, aby całością postępowania kierował doświadczony pulmonolog dziecięcy. W diagnostyce przewlekłych zapaleń oskrzeli u dzieci wykorzystuje się RTG klatki piersiowej, RTG zatok przynosowych, spirometrię, ocenę nieswoistej nadreaktywności oskrzeli, diagnostykę alergologiczną – testy, IgE i as-IgE, eozynofilia, badanie odporności, EKG, echokardiografię.