Częstoskurcz serca a usunięcie tarczycy

mam całkowicie usuniętą tarczycę coraz częściej dopada mnie częstoskurcz serca-migotanie przedsionków cz możliwe jest Ze to od tarczycy ostatni wynik tsh 11.6 biorę 1x dziennie eltroxin 100 3x dziennie wapno calperos 1000i 1x dziennie alfadiol 1mg jeszcze jedno pytanie w wypisie nic nie wspomniano o przytarczycach a ja bardzo często mam takie jakby drżenie, mrowienie rąk, nóg ,czasem całego ciała najgorzej jest wieczorem kiedy już położę się spać mogli mi wyciąć przytarczyce?

Lek. Tomasz Budlewski

Dolegliwości mogą miec związek z operacją byc moze wymaga Pani zmiany dawkowaia leków, ale aby się o tym przekona trzeba zrobi badania, prosze udac sie do endokrynologa