Częsty płacz u 3-miesięcznego niemowlaka

Witam! Proszę bardzo o pomoc. Dziś moje dziecko skończyło 3 miesiące. Od paru dni(nocy) budzi się co dwie godziny,pręży się, wygina do pozycji mostka a jak zaczynam go karmić to rzuca się, kręci głowką, łyka jedzenie, aż słychać jak leci do żołądka. W dzień potrafi trochę poleżeć, "porozmawiam" z Nim, posmieje się,ale zaraz zaczyna się płacz a potem usypianie tylko za pomocą suszarki. Inaczej nie chce zasnąć. Jestem już tym zmęczona. Poświęcamy mu duża czasu i nadal płacz jest

Witam,

Wiek, o którym Pani pisze, wskazuje na duży skok rozwojowy. Proponuję także przyjrzeć się swojej diecie i jej ewentualnym zmianom w ostatnich dniach. Czy dziecko było ostatnio szczepione?
Jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie w ciągu kolejnych kilku dni, proszę skonsultować się z fizjoterapeutą by wykluczyć nieprawidłowe napięcie mięśniowe często przeoczane przez pediatrów.

Pozdrawiam