Czy 8-miiesięczne dziecko wymaga wizyty u specjalisty?

Witam. Mam problem z moim 8 miesiecznym synem. Mianowicie syn nie chwyta samodzielnie zabawek do raczek ani nie przeklada ich z reki do reki. Jesli podam mu zabawke do reki to przez chwile ja utrzyma po czym puszcza i zabawa sie na tym konczy. Ponadto nie utrzymuje glowki sztywno. Lezac na brzuchu jest w stanie utrzymac glowe sztywno przez kilka sekund. Co moze byc tego przyczyna ? Do jakiego specjalisty powinna sie udac ??

Lek. Tomasz Budlewski

przede wszystkim do lekarza pediatry, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. opis wskazuje iż wskazana jest wizyt u lekarza neurologa dziecięcego.