Zapytaj lekarza

7 3 7 , 0 5 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy Acnatac może powodować opóźnienie miesiączek?

Witam. Od trzech miesięcy stosuje przepisany przez dermatologa żel na trądzik Acnatac. Odkąd go stosuje zauważylam, że miesiączki spózniaja mi się. Zawsze byly bardzo regularne co do dnia. W pierwszym miesiącu stosowania żelu okres spoznil mi sie 6 dni. W kolejnym miesiącu 12. W tym miesiącu narazie spóznia sie dwa dni i nic nie wskazuje na to zeby mial się zaczać. Czy lek na tradzik stosowany na skore moze miec wplyw na cykl miesiaczkowy?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Trądzik - podstawowe informacje

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Nie sadze . Konieczna wizyta u gineklllga a wcześniej proponuje oznaczyć beta hcg

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy