Czy angina i antybiotyki mogą opóźnić pojawienie się okresu?

Okres ostatni mój odnotowany był 20wrzesnia trwl do 25. Następnie byłam chora miałam angina i od 25 września do 30wrzesnia brałam antybiotyk Duomox 1,5tabletki 2razy dziennie Moje pytanie brzmi czy antybiotyk choroba może do dnia dzisiejszego opóźnić miesiączke. Bardzo proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Może lecz nalezy wykluczyć ciąże lub ja potwierdzić , Propknuje oznaczyć poziom beta hcg i udac się do ginekologa