Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 9 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co jest powodem opóźnienia okresu po zażyciu tabletki po?

Biorę regularnie tabletki antykoncepcyjne. Ostatnio miałam sytuacje ze nie byłam pewna czy wzięłam. Współżyłam z chłopakiem. Po współżyciu poszłam do apteki i kupiłam tabletkę 72po i założyłam ja. Nie dostałam okresu. W czwartek mam wziąć kolejne opakowanie tabletek. Móje pytanie brzmi. Czy rozpoczynać nowe opakowanie? Czym jest spowodowane opóźnienie okresu? Czy mogę być w ciąży?
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Tak może być Pani w ciąży. Niestety nie ma w 100% skutecznych metod antykoncepcji . Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy