Czy Apo-Napro może opóźnić krwawienie z odstawienia tabletek antykoncepcyjnych?

Witam, w poniedziałek skonczylam tabletki antykoncepcyjne ( Kontracept) i powinnam dostać dziś krwawienie z ustawienia, od pół roku zawsze dostaje w piątek rano, ale od 3 dni jestem chora i biorę Apo-Napro czy to może opóźnić krwawienie ?

Aleksander Ropielewski

Opóźnienie krwawienia wynika bardziej ze stanu chorobowego niż ze stosowania apo-napro, jednak nie można wykluczyć wpływu leku.