Czy autoimmunologiczne zapalenie tarczycy może mieć związek z bakterią proteus mirabilis?

Witam, czy imunologiczne zapalenie tarczycy moze miec zwiazek z bakteria proteus mirabilis. Od trzech lat mam te bakterie, bardzo ciezki wypadek samochodowy, długie cewnikowanie. Wziełam wszystkie mozliwe antybiotyki. Lapie wszystkie mozliwe infekcje Dawniej byłam okazem zdrowia Wyniki TSH 4,95 / 0,27-4,2 / FT4 17,59 / 12-22 / FT3 5,24 / 3,1-6,8 / P-ciała p /peroksydazie 336,3

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przeszukana przeze mnie literatura nie wskazuje na związek immunologicznego zapalenia tarczycy (na które wskazują wyniki badań) z bakterią Proteus mirabilis.