Czy azotyny w moczu są szkodliwe dla ciąży?

Jestem w 28tygodniunia ciąży. Robiłam badania moczu.wyszło że mam azotyny obecne, nabłonki płaskie liczne i liczne bakterie. Resztę wyników jest ok. Dodam że mam kamice. Czy grozi coś dziecku. ?Czy powinnam to leczyć. ? Ginekolog stwierdził że nie będziemy obciążać żołądka dodatkowo. A ja się teraz martwię. Może zwrócić się do niego spowrotem aby jednak coś zadziałać.....

Lek. Tomasz Budlewski

Badanie wskazuje na infekcje dróg moczowych. Proponuje powtórzyć badanie zrobić posiew i ponownie udac się do lekarza ginekologa