Czy będąc 35 latkiem, można naprawić następujący błąd młodości?

Czy będąc 35 latkiem można naprawić następujący błąd młodości: W skrócie: 21 lat - przyjęcie jednego cyklu sterydów ( testosteron i decadurabolin). 14 lat później - obniżony poziom testosteronu ( dużo poniżej minimum ), nawracające okresy ( nawet kilkudniowe ) braku życiowej energii i koncentracji. Silne otępienie umysłu i złe samopoczucie psychiczne.

Witam, na podstawie opisu niewiele można Panu doradzić
poza wizytą u psychoterapeuty i endokrynologa. Powodów może być wiele i czy można je naprawić powie Panu endokrynolog a psychoterapeuta sprawdzi czy nie ma to związku z zakłuceniami psychiki. Pozdrawiam

Witam.
Uważam, że przede wszystkim powinien Pan udać się do lekarza medycyny i wykonać niezbędne badania.
Proszę również przemyśleć psychoterapię jako formę leczenia.
Pozdrawiam,
Dariusz Pysz-Waberski