Czy będę miała problemy z zajściem w ciążę?

Jestem 24-letnią kobietą. Proszę o interpretację wyników badań hormonalnych w 5 dniu cyklu: FSH - 6,22 mIU/ml, LH-8,74 mIU/ml , Estradiol - 75,18 pg/ml, Testosteron - 63,79 ng/dl. Na usg wyszło, że endometrium wynosi 4,1mm. Jajniki 1,9cm i 2,42cm. Czy będę miała problemy z zajściem w ciążę?

Piotr Pilarski

Wyniki są prawidłowe jednak na podstawie samych wyników nie można odpowiedzieć na to pytanie.

Pozdrawiam.