Czy będę mogła założyć krążek?

Witam, Będę zaczynać stosować antykoncepcję NivaRing (wcześniej nie stosowałam antykoncepcji). Niestety dopiero jutro będę mogła kupić krążek i chcialama zapytac czy będę mogła go założyć wtedy (6bdzien cyklu)

Dzień dobry,
NUVARING- Założyć NuvaRing pierwszego dnia naturalnego cyklu (tj. pierwszego dnia miesiączki). NuvaRing działa od momentu założenia. Nie ma potrzeby stosowania żadnych dodatkowych
metod antykoncepcji. Można również rozpocząć stosowanie leku NuvaRing między 2. a 5. dniem miesiączki, ale w takim przypadku, w ciągu pierwszych 7 dni stosowania leku NuvaRing należy jednocześnie stosować dodatkową metodę antykoncepcji (taką jak prezerwatywa dla mężczyzn). / z ulotki NuvaRing/

Proponuję rozpocząć od następnego cyklu.
Pozdrawiam