Czy Bioxetin ma wpływ na wzrok?

Lek Bioxetin stosuję od ponad roku. Od około miesiąca zauważyłem znaczące pogorszenie ostrości wzroku. Byłem dzisiaj u okulisty i z punktu widzenia okulistycznego nic mi nie dolega. Lekarz ocenił moje widzenie na 70-80 proc. Czy jest możliwość, żeby Bioxetin powodował taki objaw niepożądany po ponad roku stosowania?

Pogorszenie wzroku raczej nie jest działaniem niepożądanym stosowania leku. Uważam, że powinien Pan skonsultować się z neurologiem i wykonać MRI głowy.