Czy blizna promienista to coś poważnego?

Na usg wyszło, że jest widoczny, odgraniczony promienistego kształtu obszar ok.13x17x9 mm, do różnicowania między blizną promienistą a tu, wskazania mamografia do rozważenia bgc. Chciałam napomnieć, że w tym miejscu rok temu miałam usuwane włókniaki.

KOBIETA ponad rok temu

Nie ma osoby, która przynajmniej raz nie spotkałaby się ze stwierdzeniem, że jesteśmy tym, co jemy. Żywność, którą spożywamy i trawimy staje się częścią nas samych, jednak wiele osób zapomina o tym i odżywia się niezdrowo.

Witam serdecznie,

Blizna opisywana w badaniu może być faktycznie blizną po przebytym zabiegu. Jeżeli jednak istnieją jakiekolwiek wątpliwości, należy przeprowadzić dodatkowe badania - tak jak w Pani przypadku zalecono. Proponuję zatem poddać się badaniom, co wyjaśni z pewnością sprawę.

Pozdrawiam serdecznie