Czy ból głowy i kołatanie serca jest związane z wirusem?

Witam, niedawno przeszłam grypę żołądkową w rodzinie dzieci miały rotawirusa były w szpitalu i myślę że mnie też po części dopadł ten wirus, ale ja w pewien sposób się zabezpieczałam brałam Smectę, piłam elektrolity więc tylko miałam objawy takie, że bardzo bolały mnie plecy w odcinku piersiowym trochę było mi dziwnie w żołądku i miałam lekką temperaturę po kilku dniach dniach objawy przeszły uspokoiło się. od dwóch dni mam teraz zawroty głowy nie mam apetytu boli mnie głowa, serce mi raz dziwnie kołatalo oraz było mi zimno raz ciepło. Nie mam pojęcia z czym to jest związane może jeszcze jakoś przechodzę tego wirusa albo to już są zupełnie inne objawy Nie mam pojęcia. Może powinnam wykonać jakieś badanie krwi, może brakuje mi jakid witamin. Proszę o poradę.

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który Pana zbada, zleci badania krwi i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!