Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 4 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy ból głowy ma związek z zaburzeniami somatycznymi?

Witam. Od 2 miesięcy biore tab antykoncepcyjne Angilette. Zaczął się bol glowy . Przed miesiaczka był ból w czole i po miesiączce. Jestem w połowie opakowania bol przeniósł się na tylnia strone głowy , czasami boli tylko cala prawa strona , galki oczne. Dodam ze mam mrowienia twarzy jakby mrówki mi chodziły. 3 lata temu także stwierdzono u mnie nerwice na która się nie leczyłam , gdyż nie widziałam takiej potrzeby. Mm leki , ze może się cos stać, leki przed smiercia utrata bliskich. Nie które czynności robie kilka razy . Moje pytanie jest odnośnie tego czy bol zagraza mojemu zyciu, czy udac się do lekarza. Czy sa to zaburzenia somatyczne? Proszę o szybka odpowiedz.
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Czy autyzm jest wyleczalny?

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, czy autyzm jest wyleczalny.

Dzień Dobry Pani

Zaprezentowane przez Panią symptomy, są wskazaniem do bezpośredniej konsultacji u Lekarza pierwszego kontaktu, który podejmie (ewentualne) dalsze cele diagnostyczne (po wstępnym rozpoznaniu Pani stanu zdrowotnego).

Zachęcałabym Panią do rozważenia podjęcia terapii, najlepiej poznawczo-behawioralnej, która byłaby dla Pani efektywną formą leczenia.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pani tylko zadowalającego samopoczucia!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy