Czy ból ma coś wspólnego z oskrzelami?

Witam. 25 grudnia 2017 zachorowalam na angine, lekarz rodzinny przepisal antybiotyk przez 7 dni. Po zakonczeniu antybiotyku znowu po 2 dniach zapalenie zatok i nastepny antybiotyk i to samo 2 dni spokoju i zapalenie oskrzeli. 3 antybiotyk przepisal juz laryngolog oraz przeswietlenie klatki piersiowej. Na zdjeciu zauwazyłam nie duzy guzek po prawej stronie, lecz nie zostal on opisany. Od roku boli mnie prawy bark (rehabilitacje nic nie pomogly i ortopeda nie widzi nic innego jak oszczedzac reke). Przy zapaleniu oskrzeli reka boli jeszcze bardziej ( bol promieniujacy do klatki piersiowej i łopatki) lekarz rodzinny przepisal tylko tabletki przeciwbolowe. Czy ten bol moze miec cos wspolnego z oskrzelami i tym guzkiem. Gdzie sie udac, powtorzyc zdjecie? Dodam ze kaszel utrzymuje sie caly czas i w nocy bywa napadowy ze sie mecze po 2-3 godziny

Lek. Tomasz Budlewski

A gdzie dokładnie jest ten guzek? Sadze ze Wskazna jest wizyta u pulmonologa i odpowiednia dalsza diagnostyka