Czy ból po ekstrakcji zęba może trwać tak długo?

W srode, 4 dni temu bylem na usunieciu zeba 8 na dole, ktore trwalo okolo 40minut. W sobote bol sie nasilil I do dzisiaj w niedziele boli. Biore tabletki przeciwbolowe, bol sie zmniejsza ale po godzinie powraca, bola tez od promieniowania inne zeby. Czy to normalne zeby tak dlugo utrzymywal sie bol? Pojawia sie tez w malych ilosciach sącząca sie krew

Trzeba udać się do lekarza prowadzącego na kontrolę. Po usuwanie dolnych 8 niekiedy zdążają się przedłużone dolegliwości, prawdopodobnie będzie trzeba włączyć leki.