Czy ból tylnej części ud może być reakcją na leki przeciwbólowe?

Witam. W piątek zaczęła boleć mnie szczęka, miałam wysoką gorączkę ( 39C), myślałam, że to zapalenie stawu szczęki, ale w niedzielę odłamało się pół zęba, odsłaniając zniszczoną miazgę. Jakoś dotrwałam mimo bólu do wizyty, ząb został otworzony i wyczyszczony, dostałam antybiotyk i ketonal. Teraz obudził mnie wręcz niemożliwy ból tylnej części ud, mimo że ok. 3h temu zażyłam ketonal i antybiotyk. Czy to może być reakcja na leki? Mam silne mięśnie ud (wyczynowo rower) a teraz ledwo chodzę...

Renata GrzechociĹska

Witam.
Bardziej prawdopodobne, jest to że ból mięśni wystąpił na skutek infekcji niż reakcji na leki. Gdyby bóle nie ustępowały proszę skontaktować się z lekarzem
Pozdrawiam