Czy ból w klatce piersiowej ma związek ze stłuczką samochodową?

Witam pisalem stluczke samochod, po miesiacu zaczolem odczuwac bol w klatce piersiowa czy jest mozliwe ze to jest spowodowane stluczki po takim czasie?? Pozdrawiem

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Nie można tego wykluczyć ale raczej jest to mało prawdopodobne. Należałoby poszukać również innych przyczyn bólu. W tym celu proponuje udać się do lekarza rodzinnego.