Czy bóle mogą być objawem nowotworu?

od kilku miesięcy boli mnie prawe ramię a teraz też bark ,czasem mrowi mi pr.dłoń. Również w pr.stopę łapie mnie skurcz łącznie ze środkowymi palcami.Miałm robione RTG (nic nie wykazało) i USG tego ramienia (tu były dwa torbielki, ale lekarz powiedział że nie mają wpływu), RTG kręgosłupa szyjnego też ok.Nie pomagają żadne leki przeciwbólowe i przeciwzapalne.Ból pojawił się znikąd po operacji gin.(zaśniad groniasty).Z krwi wychodzi mi delikatna anemia.Słyszałam że taki ból jest też objawem raka

Wyniki wykonanych badań prawdopodobnie już mogłyby wskazywać na patologię nowotworową, jedna dolegliwości mogą też wynikać z niedoborów mikroelementów. Jeśli na tym etapie nie można nic stwierdzić konieczna jest dalsza obserwacja i diagnostyka.

z opisu bardziej skłaniałbym się do dolegliwości bedących skutkiem zmian neurologicznych ale oczywiście wskazane dalsze badanie pod kontrolą lekarza prowadzącego