Czy brak krwawienia to dobry znak?

Witam, jestem w 11 tygodniu ciąży. Tydzień temu dostałam krwawienia i wykryto u mnie odwarstwienie kosmówki o szerokości 2cm. Biorę trzy razy dziennie duphaston, no-spe i magnez b6. Mam też anemie, więc przyjmuje żelazo Tardyferon Fol. Dostałam zalecenie lekarza aby leżeć w łóżku, wstawać tylko do toalety. Nie mam żadnego krwawienia ani plamienia. Czy brak krwawienia to dobry znak? Czy mogę wstawać z łóżka na chwile(zrobienie jedzenia, kilka min z psem na dworzu)?

Lek. Tomasz Budlewski

Dobry znak lecz leżenie jest konieczne dalej i wstawanie tylko wg zaleceń lekarza prowadzącego