Jakie są szanse, że ta ciąża nie zakończy się poronieniem?

Jestem w 6t4d ciąży, tydzień temu na USG widoczne było serduszko ale też duża strefa odklejania trofoblastu (ok 2/3) powierzchni. Dostałam duphaston, luteine i zalecenie leżenia z wstawaniem tylko do wc i stosuje te zalecenia. Nie plamię ani nie krwawię, nic mnie nie boli. Jakie są szanse, że ta ciąża nie zakończy się poronieniem?

Są duże szansę na utrzymanie ciąży jeśli Pani nie ma żadnych dolegliwości i objawów nieprawidłowości w przebiegu ciąży. Jednak trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że to bardzo wczesny okres ciąży i wszystko może się nagle w tak wczesnym okresie ciąży wydarzyć.