Czy te leki pomogą utrzymać ciążę?

Wg term8nu miesiączki mam 7t0d ciąży. Wg usg to 5t6d. Zarodek wielkości 3mm tętno serduszka 80 uderzeń na min. Ciałko żoltkowe 7mm. Czy jest to wynik budzący zastrzeżenia?? Jestem po 2 poronieniach i boję się że kolejną ciąża nie utrzyma się. Za tydzień mam wizytę kontrolną. Biorę luteine duphaston neoparin i aspiryne cardio. Czy te leki m9go pomóc utrzymać ciążę i stymulować ja do rozwoju??

Lek. Katarzyna Szymczak

To bardzo młoda ciąża, troszkę za niski puls, wskazana obserwacja, wypoczynek i unikanie stresów , leki powinny pomóc utrzymywać ciążę.