Czy brak miesiączki może być spowodowany bakteriami lub nadżerką?

Witam, Nie mam okresu od 5 dni ( zawsze wahania były 2-dniowe). Współżyłam z partnerem bez zabezpieczenia 2 dni po, jak sądzę, dniach płodnych. Mimo to postanowiłam zrobić dwa testy: oba wyszły negatywne. Jednakże rano i wieczorem bardzo boli mnie podbrzusze. Czy możliwe jest zatem zajście w ciążę ? Obecnie również przy oddawaniu moczu czuję często dyskomfort w postaci pieczenia i swędzenia. Czy też brak miesiączki może być spowodowany bakteriami ( przebyta Chlamydia ) lub nadżerką ?

Witam.
Opóźnienie okresu kilkudniowe zdarza się bardzo często i to u zdrowych kobiet. Jajniki to nie zegary atomowe odmierzające miesiączki z dokładności do milisekundy.
Spokojnie czekaj na okres. Jeśli jednak opóźnienie będzie powyżej 7 - 10 dni jeszcze raz zrób test ciążowy ale w laboratorium z krwi.
Pozdrawiam.