Czy brak okresu u 35-latki może świadczyć o menopauzie?

Mam 35 lat.od jakiegos czasu nie mam okresu.Zrobiłam dwa testy ciazowe i wyszły negatywnie.Zrobiłam tez dwa testy na menopauze ,bo coś mnie tkneło aby to zrobić i dwa testy wyszły pozytywnie lecz wszystkie kreski sa blade.Czy mam menopauze w tym wieku?.Renata

Dzień Dobry Pani,

Mogą to być deficyty hormonalne, czasami zdarza się przedwczesne klimakterium- jest jednak możliwość skutecznej hormonoterapii.

Z przesłaniem tego, czego Pani najbardziej potrzeba,
irena.mielnik.madej@gmail.com