Czy Carbominn działa po alkoholu?

Czy CarboMinn działa po alkoholu?

Redakcja abcZdrowie

Witam,

węgiel aktywny, zawarty w Carbominn, działa po alkoholu, a nawet przyspiesza jego metabolizm. Działanie węgla leczniczego polega na neutralizowaniu szkodliwych substancji trafiających do naszego przewodu pokarmowego i wydalaniu ich. Ma silnie działanie absorpcyjne – pochłania cząsteczki toksyn. Podobnie jest z alkoholem – ułatwia jego usunięcie z organizmu, dlatego nierzadko stosowany jest na kaca. Jeżeli zażyje Pani węgiel leczniczy wraz z alkoholem, to może Pani w ten sposób zmniejszyć ilość promili we krwi. Zatem to nie alkohol wpływa na Carbominn, lecz odwrotnie. Jeśli jest Pani zainteresowana, w tym artykule może Pani przeczytać o właściwościach węgla leczniczego: https://portal.abczdrowie.pl/wegiel-aktywny-charakterystyka-zastosowanie-w-medycynie-przeciwwskazania-skutki-uboczne-inne-zastosowania.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.