Czy choroby tarczycy są przeciwwskazaniem do plastyki powiek dolnych?

Witam -choruję na niedoczynność tarczycy a chciałabym wykonać plastykę powiek dolnych .Wyczytałam ,że przeciwwskazaniem jest choroba tarczycy a gdzie indziej ,że tylko nadczynność jest przeciwwskazaniem jak jest naprawdę ? Dziękuje Ewa

Prawidłowe poziomy hormonów tarczycy i brak klinicznych objawów zaburzeń hormonalnych tarczycy nie wykluczają operacji powiek. Jak do każdej operacji ważna jest właściwa kwalifikacja przez specjalistę