Kiedy będzie widać efekt po operacji plastyki dolnej powieki?

Witam 3 tygodnie temu przeszlam zabieg plastyki dolnej powieki. W kaciku oka na lini szwów zrobil mi sie zrost. kiedy bedzie ostateczny efekt operacji bo jak dla mnie jest w tej chwili tak samo jak było ?

Szanowna Pani u moich pacjentów po operacji powiek dolnych najwcześniej dobre wyniki są już dostrzegalne po zejściu obrzęku i zasinień czyli po 3-4 tyg a pełny efektem mogą się cieszyć już od 2-3 mc po operacji Wszytko jest jednak zależne rodzaju zabiegu etc.