Czy chrypka to symptom raka krtani?

Witam Teraz czytałem w internecie o raku płuc krtani i boje sie jednak ze mnie to dopadło mam chrypkę juz sam nie wiem ile nie wiem czy dusznosci ale mi sie tak wydaje pluje białą wydzielina kaszle ale to tylko po to zeby ta wydzielina sie oderwała osłabiony jestem boje sie ciagle tego raka ogolnie to prawie wszystkie objawy mam prawy wezel na szyji po większony nie wiem co mam robic boje sie strasznie czasami mnie cos wplocach zakuje nie wiem jakie badanie wykonac i czy to nerwica czy choroba

WItam, zacznijmy od tego, że nerwica to też choroba. Ciężka choroba.
Powinien pan umówić się z psychoterapeutę. Wiem, że w Łowiczu jest
przychodnia psychoterapeutyczna. Jeżeli nie to może pan przyjechać do Warszawy.
Równolegle może Pan pójśź do lekarza domowego i skierować się na odpowiednie badania.
Moim zdaniem naie ma Pan podstaw do wpadania w panikkę ale na wszelki wypadek badania się przydadzą.